ŞİFONİYER VE KOMODİN
Artık yatak odalarınıza büyük dolaplar almak yerine çok daha zarif bir hal alan ve istemiş olduğunuz dekorasyonlara özel olarak hazırlanabilen Şifoniyer ve Komodin alabilmek mümkün. Sitemiz üzerinde sizlere alternatif seçeneklerde sunulan modelleri incelemek için modamob.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sağ bölümde yer alan kategoriler kısmından direk olarak Şifoniyer ve Komodinler kategorisine giriş yaparak erişim sağlamanız mümkündür.
Sitemiz üzerinde her yeni çıkan modellere anlık olarak ulaşabilir, kredi kartına taksitlendirme imkanlarından yararlanarak online olarak alabilirsiniz. Üstelik satın almış olduğunuz ürün ücretsiz olarak kargo yapılmaktadır. İster tek çekmeceli, isterseniz çoklu çekmeceye sahip komodin ve şifoniyer bulabilirsiniz. Tercihinize uygun mobilyanıza uyumlu olabilecek modeller sitemizde yer almaktadır.
Yatak kenarlarına uyumlu olacak şekilde koyabileceğiniz komodinler sayesinde artık yatak odanız çok daha renkli bir hale gelmiş olacak. İster tek çekmeceli, isterseniz iki çekmeden oluşan model yapılarıyla 29,00 TL'den başlayan taksit imkanlarıyla sizlerin olacak. 174,00 TL'den başlayan komodin fiyatlarımız piyasa üzerinde en uygun olup, kalite standartları gereği en kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. 
Yatak odanıza, çocuk odalarınıza veya misafir odalarınıza koyabileceğiniz şifoniyerler, mobilya veya duvar renginize özel olarak hazırlanabilen ve çoklu çekmeceleri sayesinde oldukça kullanışlı olan ve en önemlisi de fazla yer kaplamayan model çeşitlerimize modamob sitemize giriş yaparak bulabilirsiniz. Böylece her türlü köşeye rahatlıkla koyabileceğiniz şifoniyer ürünlerimizde kalitenin vermiş olduğu mutluluğu da yakalayabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan ve sitemiz üzerinden yapılan alışverişler sayesinde taksitli seçenekleriyle karşınıza çıkan şifoniyer ürünlerimize kredi kartlarına 6 taksit imkanıyla 63,33 TL değerinden sahip olabileceksiniz. Peşin fiyatı ise 380,00 TL olan ürünümüzü en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden alabilmeniz mümkündür.
1