Otel ve Apart Mobilya Çözümleri
Tüm yaşam alanlarını otellere uyarlayarak mimari ve dekorasyon çözüm ortaklarımız ile konusunda tecrübeli ekibimiz ve kurumsal projelerimiz konaklama sektörüne de konforlu nitelikli farklı üst kalitede hizmet veriyoruz. 
Modamob Mobilya bu doğrultuda da aranılan profesyonel nitelikli tek adres olmayı başarmıştır. A'dan Z'ye, tüm otel ve apart mobilyaları ihtiyaçlarını karşılayarak ve ağırlıklı olarak da hareketli duvar yatakları ile katlanır mobilya konusunda destek vermekteyiz. Birinci sınıf kalitede imalat, hızlı ve sorunsuz uygulama ile müşteri istekleri doğrultusunda çalışarak iş çözümlerinde destek sağlıyoruz. 
Evinizde ki konforu ve huzuru tatil için konaklama yaptığınız hotellerde de yakalayabilmeniz adına gelişen teknoloji ile geliştirilen mobilyalar ve yataklar imal ederek hizmette devam ediyoruz. Otel mobilyaları, otellerin özelliğine göre çok sayıda üretilen mobilyalardan oluşmaktadır. Öncelikle odalarda kullanılan otel mobilyalarına değinelim.
Oteldeki oda sayısına göre aynı çizgide üretilecek otel ve apart mobilyaları takımları alanın büyüklüğüne göre en kullanışlı tasarımı içermek zorundadır. Her otel odasında çift kişilik ve tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bunun dışında elbiselerin konacağı bir dolap, bir tuvalet masası ve komodin gibi normal yatak odasında bulunan mobilyalar yer alacaktır. 
Ancak süit gibi özel odaların dışındaki otel odası mobilyaları daha sade çizgilerden oluşan tasarımlarla gerçekleştirilecektir
1